Europejscy goście hoteluHotel Kielce dla obcokrajowców od wielu lat staje się niezapomnianym miejscem, do których chcą wracać i kojarzą stolicę świętokrzyskiego z luksusem i ciszą, która kojarzy się z naszym hotelem znajdującym się kilometr od centrum, ale w otoczeniu lasu, który wycisza nie tylko hałas, ale także naszych gości od zgiełku i dnia codziennego.

Wielokrotnie gościnne gości z różnych zakątków świata, którzy z własnej woli wracają do Kielc by poznać wszystkie możliwe zakątki tego urokliwego miejsca, przepełnionego tradycją i nowoczesnością rozwijającego się miasta, jakim są Kielce.

Największą nacjom, która odwiedza nasz hotel to w pierwszej kolejności Niemcy, którzy zatrzymują się w drodze do warszawy lub Krakowa w większości przez przypadek szukając noclegu na uboczu w otoczeniu natury i gór świętokrzyskich, które są sławne na cały świat. Większość osób rezerwuję zaledwie jedną noc, aby następnego dnia spakować się i wyruszyć w dalszą podróż jednak z doświadczenia wiemy, iż wielokrotnie osoby, które na Kielce cały poświęcić zaledwie kilka godzin dostają to na kilka dni, a nawet kilka weekendów.